Hip Hop

Hip-Hop to niezwykle dynamiczny i energiczny taniec ulicy, łączący i asymilujący techniki takie jak locking, popping, funk i house. Zapraszamy!

Szczegóły
Lady styling WCS

Tańczysz Westa i chciałabyś skupić się bardziej na sobie, swoim ciele i ruchu? Te zajęcia są dla Ciebie!

Szczegóły
Solo Skills Class

Zajecia solo łączące różne techniki taneczne (m.in. shuffle, house i inne), dzięki którym nauczysz się nie tylko poruszać, ale też interpretować muzykę.

Szczegóły
Taniec towarzyski

Czyli najbardziej powszechny rodzaj kursu w parach. Dzięki temu, że jest zbiorem różnych w swoim charakterze tańców jest idealny żeby nauczyć się podstaw ruchu i koordynacji w parze.

Szczegóły
Taniec użytkowy

Wszystko czego potrzebujesz na niezapomnianą imprezę: Disco tep, discofox, disco samba, blues, walczyk i inne tańce imprezowe! Dziel i rządź na parkiecie studenckim, weselnym czy sylwestrowym!

Szczegóły
Technika tańca

Instruktorzy nie pokazują nowych kroków, ale poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń sprawiają, że Wasz taniec staje się bardziej płynny i skoordynowany!

Szczegóły
West Coast Swing

Poczuj radość z ruchu! Odkryj taniec dla każdego! Otwarty i najbardziej spontaniczny taniec na każdą imprezę w rytm najnowszych hitów, które codziennie słyszysz w radiu :)

Szczegóły
Zouk

Charakterystyczną cechą zouka są rozbudowane izolacje taneczne oraz specyficzne ruchy głowy partnerek wprowadzające ich włosy w wir. Tańczyć możemy blisko – w objęciach lub w ramie z zachowaniem dystansu.

Szczegóły