Hip Hop

Proponujemy cykl 4 spotkań, podczas których nauczycie się przygotowanej przez Kasię Kipiel choreografii. Każde kolejne 4 spotkania to nowa choreografia!

Szczegóły
Lady styling WCS

Tańczysz Westa i chciałabyś skupić się bardziej na sobie, swoim ciele i ruchu? Te zajęcia są dla Ciebie!

Szczegóły
Latino Solo

Latino solo to zajęcia taneczne o dużej dynamice. Ćwiczenia obejmują figury i kroki z tańców latynoamerykańskich takich jak samba, rumba, cha-cha czy paso doble.

Szczegóły
Rzeka życia - zajęcia dla osób z zespołem Downa

Stowarzyszenie Tęcza

Szczegóły
Taniec towarzyski

Czyli najbardziej powszechny rodzaj kursu w parach. Dzięki temu, że jest zbiorem różnych w swoim charakterze tańców jest idealny żeby nauczyć się podstaw ruchu i koordynacji w parze.

Szczegóły
Taniec użytkowy

Wszystko czego potrzebujesz na niezapomnianą imprezę: Disco tep, discofox, disco samba, blues, walczyk i inne tańce imprezowe! Dziel i rządź na parkiecie studenckim, weselnym czy sylwestrowym!

Szczegóły
Technika tańca

Instruktorzy nie pokazują nowych kroków, ale poprzez odpowiedni dobór ćwiczeń sprawiają, że Wasz taniec staje się bardziej płynny i skoordynowany!

Szczegóły
West Coast Swing

Poczuj radość z ruchu! Odkryj taniec dla każdego! Otwarty i najbardziej spontaniczny taniec na każdą imprezę w rytm najnowszych hitów, które codziennie słyszysz w radiu :)

Szczegóły