Zajęcia z techniki tańca specjalnie dla tańczących West Coast Swing:

Takich zajęć jeszcze w Krakowie nie było! :) Autorski program Marcina ma na celu sprawić, aby Twój ruch stał się bardziej świadomy, płynny i kontrolowany. Będziemy rozwijać swoją koordynację, pracę odpowiednich mięśni, wzajemne wyczucie w parze. Przyjdź i popracuj nad świadomością swojego ruchu, aby móc lepiej prowadzić, łatwiej wyczuwać prowadzenie oraz rozwijać swoje możliwości ruchowe. Zajęcia w większości prowadzone na ćwiczeniach solo ale czasem jednak też stajemy i próbujemy w parach ;)

W tym roku już 2 POZIOMY!

G1 dla osób które jeszcze nie chodziły na Technikę Westa u nas,
G2 dla osób które zeszły sezon chodziły na Technikę Westa i czują, że mniej więcej wiedzą i pamiętają co robiliśmy i większość ćwiczeń potrafiły powtórzyć ;)

Po pierwszych zajęciach (lub po kilku) będzie się można przenieść na inną grupę jeśli będzie za łatwo lub za trudno ;) (o ile będą miejsca)


Zajęcia z techniki tańca dla tancerzy Tańca Towarzyskiego:

Grupy zajęciowe

Grupa Dzień Godzina Czas trwania Mejsce zajęć Początek zajęć Komentarz Zapisy
WCS G1 Czwartek 20:00 60 minut Duża sala 2019-10-10 Zajęcia dla osób, które nie chodziły jeszcze na zajęcia z techniki. Prowadzi Marcin Skalski Zapisz się
WCS G2 Czwartek 21:00 60 minut Duża sala 2019-10-10 Zajęcia dla osób, które co najmniej rok chodziły na technikę. Prowadzi Marcin Skalski Zapisz się